קצת עליי

אלכסנדרה ליפשיץ מייסדת חברת  CRYPTODRIVE

היי נעים מאוד, אני אלכסנדרה ליפשיץ.

מומחית לכלכלה וירטואלית ומייסדת חברת קריפטו דרייב קלאב

במשך 5 שנים אני חוקרת את תחום המטבעות הדיגיטליים ועולם הקריפטו. כאשר ראיתי כיצד עולם הקריפטו מייצר לי צמיחה כלכלית אמיתית, החלטתי להנגיש את התחום לקהל רחב ומאז אני הובלתי מאות משפחות בארץ ובחו״ל ליצירת הכנסה ורווחה כלכלית דרך עולם הקריפטו!

החזון של אלכסנדרה הוא להגיע למאות אלפים בכל העולם ליצירת שפע כלכלי דרך עולם הקריפטו!

בעזרת קורסים שפיתחתי, סדנאות והרצאות NFT,Metaverse,GAMEFI,DEFI,WEB3 בליווי אישי ובליווי קבוצתי.

הכל כדאי שאתם תוכלו להגדיל את הרווחים שלכם בעזרת יצירת הכנסה הנוספת

על ידי מטבעות קריפטו מהר ככל שניתן הקורסים וההדרכות שלי יחשפו אתכם לכל מה שאתם צריכים לדעת בתחום המטבעות הוירטואלים וינגשו את אופן ההשקעה בהם.

אלכסנדרה מומחית לכלכלה וירטואלית, פיתחה שיטת המקצרת לאנשים שנים של לימוד עצמי תחסוך עבורכם מיליוני טעויות שעשויות להיות במהלך הדרך.

רוצים להיכנס לעולם הקריפטו והמטבעות וירטואלים ? צרכים הדרכה מקצועית ?

ההדרכות שלי! הם בדיוק מה שאתם צריכים בדיוק כדי להבין לעומק את תחום הקריפטו איפה וכיצד כדאי לכם להשקיע כדי למקסם את הרווחים שלכם . זכרו – כדי להגיע להצלחה הגדולה בהשקעות אנו מתחילים לפני כולם, לומדים לפני כולם, ומתעדכנים יותר מכולם.

שיטת אלכסנדרה ליפשיץ לצמיחה כלכלית בתחום הקריפטו

אלכסנדרה מומחית לכלכלה וירטואלית, פיתחה שיטת המקצרת לאנשים שנים של לימוד עצמי תחסוך עבורכם מיליוני טעויות שעשויות להיות במהלך הדרך.

שיטת 5 צעדים של אלכסנדרה ליפשיץ לצמיחה כלכלית והצלחה פיננסית בתחום הקריפטו.

כך עושים את זה נכון!

1- ניהול סיכונים

הצעד הראשון בניית ׳מכונת כסף׳ ע״י תכנון ובניית תכנית לפי ניהול סיכונים של אסטרטגית קריפטודרייב מקיפה השקעות לטווח ארוך, מסחר לטווח בינוני - קצר, הנפקות והכנסות נוספות. כמובן ניהול סיכונים משתנה בהתאם לסוג אפיק שאנו בוחרים - טווח ארוך,טווח בינוני-קצר, הנפקות. המכונה בנויה בצורה שניתן להפעיל אותה כל פעם מחדש שוב ושוב.

2- כניסה לעסקה

לאחר בניית ה"מכונה כסף", יש לה כל נתונים לגביי כמות השקעה ויחידת סיכון בכל אפיק. נתחיל עבודה בבחירה נכונה של מטבעות לפי פוטנציאל לפי אפיק: טווח ארוך - מטבעות עם פוטנציאל פי "100" טווח קצר - נקבל קוי תמיכה והתנגדות מדויקים ולפי תנאי כניסה של אסטרטגיית קריפטודרייב נכנס לעסקה לונג או שורט. הנפקות - נעבוד לפי שיטת קריפטודרייב בחיפוש הזדמנויות בשוק.נחפש מטבע "ביטקוין" חדש.

3 - מעקב

השלב הבא הוא המעקב , בניית תהליך מעקב לפי יומן מסחר, יומן מטבעות לטווח ארוך ויומן הנפקות להשגת המטרה של ייצור משכורת חודשית קבועה. בעזרת טכניקות מסודרות, נתקדם ונכפיל רווחים מפעם לפעם.

4 - התמדה

כעת ש"המכונת כסף׳ בנויה ועובדת בעקביות, נשקיע בבשיפור אחוזי הצלחה בעסקאות שלנו ונמשיך להתמיד. כי התמדה זה מפתח לכל הצלחה!

5 - חגיגת הצלחות

המסע שלנו בעולם השקעות עוברת דרך הרבה מאוד כשלונות והצלחות. ובשביל לבנות בטחון עצמי בעולם השקעות במטבעות הקריפטו חשוב מאוד לחגוג את כל הצחלות שלכם. כמה דריכם לחגוג הצלחות: לספר למישהו אחר על ההצלחה שלי. להרים כוס יין ולעשות לחיים. להכין את הארוחה האהובה עלייך. לעשות משהו כיפי עבורך. לכתוב משפט שיזכיר לך את ההישג ולתלות על הקיר לפתוח קבוצת וואטסאפ עם מישהו אהוב ושם לתעד כל הצלחה קטנה

האסטרטגיה המובילה למסחר בקריפטו – בואו גלו את העתיד הפיננסי

רוצים לשמוע עוד השאירו פרטים

דילוג לתוכן